Costa Rica - Spaanse sferen in San Jose

Foto: De weerspiegeling van de kathedraal
Costa Rica - s Middags wandelen we de hoofdstad in. Tegenover ons hotel ligt het Teatro Nacional. Dit nationale theater is een van de fraaiste oude gebouwen van San José. Het gebouw dateert uit 1891. Het theater is destijds gefinancierd door een extra toeslag te heffen op de koffie-export. San José is een moderne hoofdstad met brede winkelstraten. De stad kent weinig historische gebouwen. Veel oudere gebouwen zijn verloren gegaan bij één van de vele aardbevingen. Gelukkig heeft de Catedral van San José het natuurgeweld wel overleefd. Voor het plein voor de Kathedraal vliegen tientallen parkieten rond. Deze beesten zijn nadrukkelijk aanwezig. Tenslotte lopen we naar de Correo Central, het hoofdpostkantoor. Ook dit gebouw dateert uit de periode 1850. Van buiten is het gebouw prachtig, van binnen is het helaas sterk gemoderniseerd en niet erg bijzonder. Het begint licht te regenen. In de bar bij het hotel bestellen we een biertje.
Bestel het complete reisavontuur naar Costa Rica van Ronald van der Veer in boekvorm via www.lulu.com nu voor slechts €7,95 per boek (excl. verzendkosten).



Aantal keer getoond : 1449
Copyright foto's: Ronald van der Veer
Noord- en midden Amerika | Barbados | Belize | Canada | Costa Rica | Cuba | El Salvador | Guatemala | Honduras | Jamaica | Mexico | Nederlandse Antillen | Nicaragua | Panama | Saint Lucia | St Vincent | Verenigde Staten |
Reageer op "Spaanse sferen in San Jose"
Reacties:
Er zijn nog geen reacties gegeven op dit berichtAlle rondreizen Costa Rica vergelijken
Er zijn 49 rondreizen Costa Rica gevonden op www.rondreizen-vergelijken.nl. Klik hier voor het complete overzicht!